Jelentkezési lap leendő 1. osztályba

A beiratkozással kapcsolatos teendőket csak a törvényes gondviselő láthatja el!
Kérjük, a nyomtatványt kitöltés előtt figyelmesen elolvasni szíveskedjenek!

Jelentkezési lapok leadási határideje, módja: 2023. április 23-tól 2024. március 31-ig PDF formátumban EGYBE szkennelve, elektronikus úton az iskola email címére: titkarsag@arpad.dbtk.hu

Minden esetben küldünk elektronikus úton visszajelzést.

Jelentkezési lap letöltése: Jelentkezesi_lap_2024_2025_tanev_1.osztaly

A Polgári Törvénykönyv 2014. március 15-i hatállyal történő változtatása miatt az iskolába történő beiratkozás, iskolaváltás esetén mindkét szülőnek nyilatkoznia kell arról, hogy a szülői felügyeleti jogaikat közösen gyakorolják, vagy a szülői felügyeleti jogot az egyik szülő gyakorolja.

Ha az egyik szülő kizárólagosan gyakorolja a szülői felügyeleti jogokat, akkor az iskolába történő beiratkozáskor be kell mutatni az ezt igazoló gyámügyi, bírósági stb. megállapodást, végzést stb., és emellett a különélő szülőnek írásban nyilatkoznia kell arról, hogy hozzájárul gyermeke általános iskolába történő beíratásához.

Hozzájáruló nyilatkozat letöltése: Hozzájáruló nyilatkozat iskolaválasztáshoz

Nyomtatvány Erika/Hit- és Erkölcstan választáshoz: Szülői nyilatkozat az ETIKA/HIT- ÉS ERKÖLCSTAN tantárgy választásáról